Kiralamanın Hayatımızdaki Rolü

Beklenmeyen güç kesintileri önemli iş operasyonlarınızı engelleyebilir ve çok sayıda işlemi beklemeye alabilir. İşinizin aksaması geri dönüşü olmayan aksiliklere yol açabilir. Bu nedenle çoğu şirket iş gücü kaybını önlemek adına güç ihtiyacı için çözüm üretme yolunu tercih etmektedir.

Söz konusu durum birçok sektörü etkilemektedir. As Global Power olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörler arasında ilk akla gelenler; enerji, inşaat & alt yapı çalışmaları, etkinlikler, finans ve perakende sektörleridir.

Belirttiğimiz sektörler firmalarına her yıl ciddi makine ve ekipman yatırımları yapmaktadır. Ancak alınan makine ve ekipmanların büyük bölümünün sadece ihtiyaç olduğunda kullanılması, dahası zamanla değişen ihtiyaç ve proje gerekliliklerine cevap verememeleri sebebiyle verimsiz kullanım yapılması maalesef yapılan yatırımları atıl hale getirebilmektedir.

As Global Power’ın  Taxi Generator markalı ürünleri ile gerçekleştirdiği  jeneratör kiralaması sermaye harcamalarını düşük tutmak isteyen işletmeler için mükemmel bir seçenek oluşturmaktadır. Geniş ekipman filomuzdaki yüksek kaliteli kiralık jeneratörler, işletmelerin önemli operasyonları için uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.