ÇÖZÜM üretmek bizim işimiz

Şirketimizin kurucusu Arif SOYLU çeyrek asırdır jeneratör sektörüne hizmet vermektedir. Türkiye’de  jeneratör ve ekipman kiralamasında öncü olan firmamız yapılan yeni yatırımlar ile ürün yelpazesini daha da genişleterek ürün çeşitliliği konusunda eksiksiz hizmet vermeyi amaçlamıştır.  

Filomuzda bulunan başlıca ürünlerimiz; Jeneratör (Portatif Jeneratör, Dizel Jeneratör, Gaz Jeneratör, Hibrit Jeneratör) , Aydınlatma (Aydınlatma Kulesi, Solar Aydınlatma Kulesi, Hibrit Aydınlatma Kulesi), Transfer Panosu, Güç Dağıtım Panosu, Güç Kablosu, UPS, Yük Bankası, Trafo ve Kompresördür.

Kiralık ürünlerin yanı sıra 2.el çözümlerinde de sizlere yardımcı olmak için hazırız.

Satmak veya gücünü değiştirmek istediğiniz bir dizel jeneratörünüz var ise, AS Global Power olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Tüm dizel jeneratörleri satın almaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Ürün çeşitliliği ile birlikte AS GLOBAL POWER Savunma San. Ve Tic. A.Ş. ekipman kiralamasına getirdiği profesyonel bakış açısı ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur.  

Kurumsal kültürümüzün merkezinde öncelikli olarak müşterilerimiz yer almaktadır. Müşterilerimizin taleplerinde hızın önemini biliyor ve tekliften teslime kadar tüm süreçlerimizde uyguluyoruz.

%100 Milli ve Yerli

%100 milli ve yerli jeneratör filomuz, kurduğumuz ağ yapısı sayesinde yurtiçi/yurtdışı taleplerinizde ürününüzün mümkün olan en kısa sürede sizde olması için hazır durumdadır.

Teksan’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörüyüz.

İş ortağımız Teksan’ın 9 Bölge Müdürlüğü, 20 Bayisi ve ekibimiz ile birlikte 7/24 hizmetinizdedir.

Misyon

Vizyon